POSTUP PRODEJE REALITNÍCH DLUHOPISŮ

4. 1. 2017

Nejprve si prosím pročtěte tyto dva dokumenty: Emisní podmínky a Smlouva o úpisu dluhopisů. Dluhopisy si prodáváme sami – neplatíte žádnou provizi za zprostředkování prodeje, vstupní poplatek, ani správní poplatek během celé doby úpisu.

 

Jsou dvě možnosti, jak můžete realitní dluhopisy koupit:

 

1. osobní schůzka

Rádi se s každým našim investorem sejdeme osobně. Představíme vám naše minulé projekty, seznámíme vás s těmi aktuálními a zasvětíme vás do toho, co chystáme v budoucnu a jakým směrem hodláme naše investice ubírat. Poté přistoupíme k podpisu Smlouvy o úpisu dluhopisů. Po podepsání smlouvy nám zašlete na náš bankovní účet kupní cenu za dluhopisy. Nejpozději tři dny od připsání platby vám dluhopisy předáme fyzicky, nebo zašleme doporučenou poštou na vaši adresu. Poté již jen každý rok zašleme výnos 6 % z ceny nakoupených dluhopisů.

 

2. poštou/e-mailem

Pokud se s námi nepotřebujete, nebo nemůžete sejít /mnoho našich investorů žije mimo ČR/, je možné celý obchod vyřešit přes e-mail nebo poštou. V tom případě nám prosím zašlete na e-mail následující údaje a my vám poté zašleme vyplněnou a podepsanou smlouvu z naší strany:

jméno, příjmení: 
datum narození: 
trvale bytem: 
kontaktní telefon: 
e-mail: 
bankovní spojení:
počet dluhopisů:

Smlouvu pak stačí už jen podepsat a zaslat nám její oscenovanou podobu na e-mail tesarek@2minvest.cz, nebo poštou na adresu:
2M INVEST
Novákových 2381/32a
180 00, Praha 8
Česká republika

Jakmile od vás obdržíme podepsanou Smlouvu o úpisu dluhopisů a zárověň nám bude připsána kupní cena za dluhopisy, doručíme vám dluhopisy buď doporučenou poštou, nebo rádi předáme osobně. Poté již jen každý rok zašleme výnos 6 % z ceny nakoupených dluhopisů.

Chcete se na něco zeptat?

MÁTE ZÁJEM INVESTOVAT?

Vyplňte následující údaje a my vás budeme do 24 hodin kontaktovat

Vyplňte prosím všechna pole níže!

MÁM ZÁJEM O     DLUHOPISŮ

Aktuality